+370 606 37357   Facebook

Dantų plombavimas dar vadinamas dantų restauracija.Tai bene dažniausiai atliekama procedūra odontologijos klinikoje, kurios metu išvalomi ir atstatomi pažeisti dantų audiniai.

 

Kaip atliekamas plombavimas?

Pradedama nuo anestezijos. Dantist.lt klinikoje prieš injekciją aplikuojamas malonaus skonio nuskausminamasis gelis, kuris paviršutiniškai nuskausmina gleivinę, užtat pačio dūrio dažnai pacientas net nepajaučia.

Po to gydytojas  išvalo visus karieso pažeistus audinius.Klinikoje šiame etape naudojama speciali kariesą nudažanti medžiaga – karieso detektorius, kuris nudažo likusius pažeistus audinius. Tai padeda patikimai išvalyti kariesą.

Išvalius kariesą dantis izoliuojamas nuo seilių.Dažnai naudojama koferdamo sistema- tai patikima dantį izoliuojanti priemonė, kuri yra patogi tiek pacientui,tiek gydytojui.

Sekantis etapas- tai danties atstatymas. Dantist.lt klinikoje didelis dėmėsys skiriamas tam, kad plomba būtų ne tik kokybiškai įdėta, bet ir estetiška, atkartojanti natūralią danties anatomija. Netinkamai atstačius danties anatomiją, neišvengiamai ilgainiui atsiranda kitų problemų, tokių kaip dantenų uždegimas, sunkumas kramtant maistą, sąkandžio patologija.

Mūsų klinikoje  naudojame tik kokybiškas ir patikimas  plombines medžiagas ir priemones!

 

Kaip dažnai profilaktiškai reikia lankytis pas odontologą?

Rekomenduojama atlikti apžiūrą bent du kartus per metus. Apžiūros metu ne tik vizualiai įvertinami dantų audinia, bet ir patariama kaip geriau valyti dantis. Be to daromos sukandiminės rentgeno nuotraukos, kurios leidžia laiku diagnozuoti tarpdančių kariesą,kurio nesimato apžiūros metu.

 Jumis pasirūpins

  • Julia Mishris
    Julia Mishris

Tel.: +370 606 37357

Registruotis